Witamy w Oneteam Software & More!

Witamy w Oneteam

Software & More!

Razem możemy

jeszcze więcej!

Rozpocznij z nami współpracę i przekonaj się o tym sam.

Współpraca w biznesie

Prowadzenie biznesu to nie tylko ciągła walka z konkurencją o klienta, czy ekwilibrystyczna sztuka przetrwania w gąszczu zawiłych i wciąż zmienianych przepisów prawnych. To również umiejętność współpracy z innymi firmami funkcjonującymi na rynku.

 

Twoja firma działa w jasno określonym zakresie usług, posiadasz specjalistów o konkretnych kompetencjach, gdy nagle Twój klient pyta o możliwość wykonania usługi spoza Twojej bazowej oferty. Wiesz, że nie jesteś tym razem sprostać oczekiwaniom, nie chcesz jednak odsyłać swojego kontrahenta z przysłowiowym kwitkiem.

Co nas wyróżnia?

Grupa Software & More powstała w odpowiedzi na dynamiczny rozwój marki Oneteam oraz naszej wizji pracy w oparciu o wysokie standardy, kodeks honorowy i misję, czego efektem są produkty luksusowe, jakościowe i skuteczne. Jesteśmy zespołem programistów, grafików, copywriterów i sprzedawców, czuwających nad projektami Agencji Interaktywnych, z którymi współpracujemy.

 

Z jednej strony wspieramy osoby ambitne w rozwoju swoich e-biznesów. Z drugiej, chcemy pomóc jak największej liczbie firm podnieść jakość wykorzystywanych we własnych przedsiębiorstwach narzędzi, takich jak strony i sklepy internetowe, spójna identyfikacja wizualna, jakościowe treści, systemy zarządzania relacjami z klientami, czy automatyzacja działań marketingowych. Stawiamy na jakość, dokładność i skuteczność. Dzięki tym elementom jesteśmy mistrzowskim Zespołem, z którym po prostu warto współpracować!

Nasz Cel?

Świadomi wartości oferowanych usług, o czym świadczą tysiące zrealizowanych dotąd projektów i zadowolonych klientów, chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, poprzez stworzenie społeczności jednoczącej profesjonalistów pod wspólnym szyldem Oneteam Software&More.

 

Zostań częścią naszego Zespołu i razem z nami sięgnij po jeszcze więcej!

Co możemy Tobie zaoferować?

Poleć nasze usługi… i na tym zarób!

Współpraca z nami to szereg korzyści. Dla Twojego kontrahenta to zadowolenie z wykonanej przez nas na wysokim poziomie usługi.

 

A co Ty na tym zyskujesz?

Zadowolenie Twojego Klienta

na pewno będzie pamiętał o tym, to kto mu polecił solidnego wykonawcę.

Udział w zyskach

za każdy zakup dokonany z Twojego polecenia na Twoje konto wpłynie 5% wartości opłaconego zamówienia.

Klarowność

jasne zasady wzajemnej współpracy.

Zespół profesjonalistów

którzy jakością wykonania produktów i usług nie rozczarują Twojego klienta.

© copyright 2019 by Onebrand.pl

Jak dołączyć
do zespołu?

Wypełnij formularz obok,
a my się do Ciebie odezwiemy.

 

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

 

  +48 576-887-237


 

Poznajmy się

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Wysyłając formularz decydujesz się na politykę prywatności. *

WYŚLIJ FORMULARZ